Informacje o serwisie polalech.pl
Strona główna serwisu

regulamin

Misja, zasoby, warunki korzystania oraz prawa autorskie serwisu polalech.pl.

misja i zasoby

Celem serwisu polalech.pl jest dostarczenie użytkownikom serwisu atrakcyjnych i wartościowych materiałów dydaktycznych wspomagających przyswajanie wiedzy o tradycyjnych strojach polskich.

W głównych działach serwisu polalech.pl (Stroje polskie, Gry i zabawy, Wydruki) zamieszczamy bezpłatne materiały i pomoce dydaktyczne (online i do wydruku), które możesz wykorzystać zarówno do nauki i zabawy z dziećmi w domu, jak też podczas szkolnych lekcji lub zajęć dodatkowych.

Mianem zasoby serwisu określamy projekt, układ, wygląd oraz grafikę witryny polalech.pl, interaktywne gry flash, pliki pdf udostępnione do pobierania i drukowania, jak również wszelką inną zawartość portalu, w tym artykuły, prezentacje, rymowanki, loga oraz inne teksty.

warunki korzystania

Możesz pobierać, drukować i kopiować udostępniane materiały dydaktyczne jedynie do użytku osobistego, edukacyjnego i niekomercyjnego.

Nie możesz w żaden sposób ich modyfikować, sprzedawać lub umieszczać na innych stronach internetowych bez pisemnej zgody właściciela serwisu.

prawa autorskie

Serwis polalech.pl oraz jego zasoby chronione są prawem własności intelektualnej, a także prawem autorskim zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (z późniejszymi zmianami).

Dokumenty, artykuły, gry flashowe, grafiki, zdjęcia, skrypty i wszystkie inne pliki tworzące serwis polalech.pl stanowią jego własność lub zostały wykorzystane za zgodą osób uprawnionych.

Zasoby serwisu polalech.pl nie mogą być kopiowane, rozpowszechniane lub publikowane za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej lub elektronicznej, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to pisemną zgodę.

Właścicielem, twórcą i administratorem serwisu polalech.pl jest Barbara Kowal.

↑ do góry


Strój bytomski Strój kaszubski Strój krakowski Strój kujawski Strój kurpiowski Strój lubelski Strój łowicki Strój podhalański Strój szamotulski Strój szlachecki Strój świętokrzyski Strój żywiecki
Stroje narodowe i regionalne Gry i zabawy edukacyjne dla dzieci Materiały dydaktyczne dla rodziców i nauczycieli