stroje polskie
gry flashowe

wtyczki flash

W internecie znajdziesz mnóstwo miejsc, gdzie pobierzesz wtyczki flashowe oraz otrzymasz szczegółowe instrukcje, jak je samodzielnie zainstalować. Oto adresy kilku wybranych stron z poradnikami.

  • Jak zainstalować Adobe Flash Player na Androidzie
    Krótki przewodnik o tym, jak zainstalować Adobe Flash Player na telefonie z Androidem i móc w pełni korzystać z treści opierających się na technologii Flash (np. niektóre gry w przeglądarce czy treści wideo).
  • Flash Player na Androida
    Zainstaluj wtyczkę mimo braku oficjalnego wsparcia. Dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android Jelly Bean, KitKat i Lollipop mamy jednak dobrą wiadomość. Wtyczkę Flash można wgrać na te urządzenia samodzielnie. Pozwoli to grać w proste gry w przeglądarce.
  • Jak zainstalować Adobe Flash Player na Androidzie
    Flash Player został usunięty z Google Play, jest jednak dostępny na stronie producenta w spisie wersji archiwalnych. W dziale dla Androida, znajdujemy wersję Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.81), można ją także pobrać bezpośrednio z odnośnika.

gry przeglądarkowe

Nasze nowe gry, napisane w języku JavaScript, w odróżnieniu od gier flashowych działają na różnych platformach i urządzeniach, niezależnie od systemu operacyjnego, a do ich uruchomienia wystarczy jedynie przeglądarka.

Kontakt

+48 501 408 147