Stroje polskie. Gry flashowe

Wtyczki Flash

W internecie znajdziesz mnóstwo miejsc, gdzie pobierzesz wtyczki flashowe oraz otrzymasz szczegółowe instrukcje, jak je samodzielnie zainstalować. Oto adresy kilku wybranych stron z poradnikami.

 • Jak zainstalować Adobe Flash Player na Androidzie
  Krótki przewodnik o tym, jak zainstalować Adobe Flash Player na telefonie z Androidem i móc w pełni korzystać z treści opierających się na technologii Flash (np. niektóre gry w przeglądarce czy treści wideo).
 • Flash Player na Androida
  Zainstaluj wtyczkę mimo braku oficjalnego wsparcia. Dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android Jelly Bean, KitKat i Lollipop mamy jednak dobrą wiadomość. Wtyczkę Flash można wgrać na te urządzenia samodzielnie. Pozwoli to grać w proste gry w przeglądarce.
 • Jak zainstalować Adobe Flash Player na Androidzie
  Flash Player został usunięty z Google Play, jest jednak dostępny na stronie producenta w spisie wersji archiwalnych. W dziale dla Androida, znajdujemy wersję Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.81), można ją także pobrać bezpośrednio z odnośnika.
 • Jak zezwalać przeglądarce Chrome na uruchamianie gier flashowych
  Na stronach Google Chrome Pomoc znajdziesz przewodniki z poradami, jak samodzielnie uruchamiać na swoim komputerze gry flashowe. Musisz jednak pamiętać o tym, że jeśli zamkniesz Chrome, ustawienia Flasha nie zostaną zapisane. Gdy następnym razem otworzysz Chrome, musisz ponownie zezwolić na używanie treści Flash na wszystkich wcześniej dodanych stronach.

Gry przeglądarkowe

Nasze nowe gry, napisane w języku JavaScript, w odróżnieniu od gier flashowych działają na różnych platformach i urządzeniach, niezależnie od systemu operacyjnego, a do ich uruchomienia wystarczy jedynie przeglądarka.